menu
Visual Web Facebook Instagram

Vybavte Váš dům systémem patní regulace

EXISTUJE POUZE JEDINÁ CESTA, JAK SNÍŽIT VAŠE ZBYTEČNĚ VYSOKÉ PLATBY ZA TEPLO Musíte bezpodmínečně zabránit přebytečnému teplu vůbec vstoupit do vašeho domu, tzn. regulovat množství přiváděného tepla již na patě vašeho domu – VYBAVIT VÁŠ DŮM SYSTÉMEM PATNÍ REGULACE.

MŮŽETE MÍT STANDARDNÍ NEBO SOFISTIKOVANÝ SYSTÉM PATNÍ REGULACE Váš dům můžete vybavit klasickým systémem patní regulace nebo systémem, který nabízí něco navíc, něco čímž lze dosáhnout daleko vyšších úspor ve vašich nákladech na vytápění.
MY VÁM NABÍZÍME UNIKÁTNÍ SYSTÉM PATNÍ REGULACE EKOREG - BXC, jehož princip regulace vytápění je chráněn patentem a to jak v České republice, tak i na Slovensku

ČÍM SE EKOREG – BXC OD STANDARDNÍCH SYSTÉMU ODLIŠUJE Na rozdíl od standardních systémů patní regulace dokáže tento systém ve vašem domě identifikovat tzv. tepelné zisky a tepelnou akumulaci a pak množství tepla na vstupu do vašeho domu automaticky snižuje podle velikosti těchto tepelných zisků a míry míry tepelné akumulace, čímž výrazně klesají vaše náklady na vytápění.


Tepelné zisky jsou energií za kterou neplatíte Jedná se o tepelnou energii z vnitřních tepelných zdrojů (spotřebičů) v domě – vnitřní tepelné zisky, nebo o tepelnou energii, která se do domu dostává osluněním – vnější tepelné zisky. Tyto tepelné zisky dokáže EKOREG – BXC bezezbytku využít k zajištění tepelného komfortu.
Tepelná akumulace snižuje vaše platby za teplo Vliv tepelné akumulace je nejvíce patrný u zateplených domů. Určitě jste si všimli, že když se například venku rychle ochladí, tak bez toho aniž by se zvedala teplota topné vody v radiátorech, se ještě hodně dlouho vnitřní teplota v místnosti nemění. Tomu se říká tepelná akumulace, kterou náš systém EKOREG – BXC dokáže spolehlivě kvantifikovat a tím zabraňuje zbytečnému přetápění vašeho domu, což pocítíte na snížených platbách za spotřebované teplo.MOŽNÁ HLEDÁTE JINOU VARIANTU ŘEŠENÍ Nevadí! Porovnejte si však dlouhodobé výsledky v úsporách tepla, náklady na nutnou obsluhu, která je u jiných systému nezbytná. Naše řešení je unikátní a při jeho tvorbě jsme pamatovali na běžného uživatele. Takového, který se chce věnovat životu a starost o dodávku tepla přenechá systému.SAMOTNOU INSTALACÍ systému EKOREG – BXC NAŠE PÉČE O ZÁKAZNÍKA NEKONČÍ Na každém zákazníkovi nám opravdu záleží. Proto péče o naše zákazníky nekončí instalací a uvedením systému EKOREG – BXC do trvalého provozu.

CO JE PŘEDMĚTEM STANDARDNÍ PÉČE Trvalý dispečerský dohled
Všechny naše instalované systémy EKOREG – BXC jsou pod trvalým dispečerským dohledem. Máme tak přehled o provozním stavu systému a dokážeme reagovat na případnou provozní poruchu.

Pravidelné servisní prohlídky
Vždy na začátku každé topné sezóny je kompletní technologie podrobena servisní prohlídce, kdy se kontroluje provozní stav všech prvků systému. Zvyšuje se tak provozní spolehlivost a prodlužuje se životnost systému EKOREG – BXC. Na závěr servisní prohlídky je vyhotoven příslušný záznam, který je předán uživateli systému.Desatero výhody systému EKOREG - BXC
Okamžitý efekt ve snížení nákladů na vytápění
Krátká investiční návratnost
Odstranění problémů s hlučností topné soustavy
Možnost instalace i v topné sezóně
Instalace nevyžaduje přístup do jednotlivých bytů
Dodávka tepla s ohledem na tepelnou akumulaci a tepelné zisky v objektu zvyšuje jeho užitnou hodnotu
Naprosto bezobslužný provoz
Vzdálený uživatelský přístup k aktuálním parametrům
Vzdálený dispečerský dohled dodavatele systému
Bezplatná aktualizace SW dodavatelem systému
Naši zákazníci v Praze ušetří hned 2x a to díky speciální funkci Power Limit, kterou je systém EKOREG – BXC standardně vybaven.

Že tomu nevěříte? Jak konkrétní dům na Praze 4 ušetřil hned 2x
Co to jsou odběrové špičky v rámci ¼ maxima a jak je krotit

Dvě krátká, ale velmi názorná videaChcete i vy platit za teplo méně něž doposud a potřebujete nejdříve cenovou nabídku, která Vás nebude k ničemu zavazovat?


Pak nás stačí nás kontaktovat prostřednictvím mailu nebo telefonu, popřípadě stačí vyplnit jednoduchý on line dotazník nebo vyplnit dotazník ve formátu PDF a ten nám pak odeslat.Online dotazník Dotazník ve formátu PDF


Na základě Vašeho kontaktu nebo po odeslání vyplněného dotazníku Vám obratem zašleme kompletní cenovou nabídku i s výpočtem investiční návratnosti.
Naše cenová nabídka vás k ničemu nezavazuje

Kontakt:
WILKOP – trade, spol. s r.o.
Československé armády 877/20
710 00 Ostrava
obchod@wilkop.eu
tel.: +420 571 627 324 , +420 734 731 131

Chcete znát potenciál úspor tepla ve Vašem domě?
My Vám to zjistíme - stačí nás kontaktovat.K ničemu Vás to nezavazuje.

Odesláním toho formuláře udělujete souhlas společnosti Wilkop – trade ke zpracování Vašich údajů za účelem reakce na Váš dotaz. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.