menu
Visual Web Facebook Instagram

Naše reference

Od doby, kdy byl úspěšně ukončen vývoj prvního řídícího systému EKOREG - B pro optimalizaci spotřeby tepla v objektech s centrálním zásobováním tepla uběhlo již více jak osmnáct let. Během této doby jsme instalovali tento systém, spolu s jeho modernizovanější verzí EKOREG - BX stovkám zákazníků v Praze, Ostravě, Frýdku Místku, Bruntálu a v dalších lokalitách ČR.

V polovině roku 2012 byly původní systémy EKOREG – B a EKOREG – BX nahrazeny zcela novým systémem s aktivní zpětnou vazbou, který našim zákazníkům dodáváme pod obchodním označením EKOREG – BXC.Dnes již po více než ročním provozu regulačního systému EKOREG můžu říct, že vámi slibovaná úspora nebyla vůbec smyšlená a návratnost necelé čtyři roky je víc než reálná. I počáteční pochybnosti některých lidí, že jim bude zima, se brzy rozptýlily.
Jsem mile překvapena, že v dnešní době existují ještě firmy, které dodrží co slíbí a nechtějí jen prodat své výrobky za každou cenu.

Jarmila Medulová, Bytové družstvo Hlavní 11046, Ostrava
S potěšením mohu za naše bytové družstvo po roce konstatovat, že jste splnili naše očekávání v souvislosti s dodávkou vašeho systému EKOREG. Vážení, rád Vám za Vaši práci děkuji, je milé, když něčí činnost je ku prospěch jiným.
A ta Vaše činnost k takovým patří.

Ing. František Šimek Ohradní 1333, Praha 4
Máme za sebou první měsíc provozu vašeho systému EKOREG a jen za tento měsíc vykazujeme úsporu více jak 14.000 Kč a přitom si nikdo nestěžuje na zimu v bytech.
To dokazuje, že jsme se rozhodli správně.
Ujišťuji vás, že naše správné rozhodnutí si nenecháme pro sebe a že já osobně budu aktivně propagovat vaše zařízení a naše úspory.

Ing. Petr Štádler SVJ Cuřínova 590 - 591, Praha 4
V našem domě jsme již realizovali nespočet investičních akcí. Pouze jediná z dodávajících firem, která u nás instalovala systém EKOREG však projevuje trvalý zájem na sledování a udržování kvality i funkčnosti díla způsobem zcela jistě překračujícím rámec smluvního ujednání.
Tou je právě vaše firma WILKOP – trade, s.r.o., prezentovaná svým majitelem i managementem.

Ing. Jiří Kramařík, Bytové družstvo 1357, Praha 4Veškeré aktuální instalace, aktuální reference a zajímavé aktuální informace jsou Vám k dispozici na našem facebookovém profilu.


Dvě krátká, ale velmi názorná videa


Chcete i vy platit za teplo méně něž doposud a potřebujete nejdříve cenovou nabídku, která Vás nebude k ničemu zavazovat?


Pak nás stačí nás kontaktovat prostřednictvím mailu nebo telefonu, popřípadě stačí vyplnit jednoduchý on line dotazník nebo vyplnit dotazník ve formátu PDF a ten nám pak odeslat.Online dotazník Dotazník ve formátu PDF


Na základě Vašeho kontaktu nebo po odeslání vyplněného dotazníku Vám obratem zašleme kompletní cenovou nabídku i s výpočtem investiční návratnosti.
Naše cenová nabídka vás k ničemu nezavazuje

Kontakt:
WILKOP – trade, spol. s r.o.
Československé armády 877/20
710 00 Ostrava
obchod@wilkop.eu
tel.: +420 571 627 324 , +420 734 731 131

Chcete znát potenciál úspor tepla ve Vašem domě?
My Vám to zjistíme - stačí nás kontaktovat.K ničemu Vás to nezavazuje.

Odesláním toho formuláře udělujete souhlas společnosti Wilkop – trade ke zpracování Vašich údajů za účelem reakce na Váš dotaz. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.