menu
Visual Web Facebook Instagram

Proč platíte zbytečně moc

POUHÉ ZATEPLENÍ NESTAČÍ Ceny tepelných energií neustále rostou. Proto jste se rozhodli s tím něco udělat. A tak jste postupně vyměnili okna a provedli zateplení celého domu.
Proč se vám ale po zateplení vaše platby za teplo nesnížily tak, jak jste očekávali?
Nebo jak vám bylo slibováno v projektu?


NA VINĚ JE PŘETÁPĚNÍ NA VSTUPU DO VAŠEHO DOMU Objektům v systému dálkového vytápění je teplo dodáváno převážně z venkovní výměničky. Ta ale dodává teplo nejen vám, ale i dalším domům v okolí, které mohou mít jiné (zvýšené) nároky na množství tepla.
Ale protože jste na na společné topné větvi, tak je zcela logické, že dostáváte na vstup do domu víc tepla, než potřebujete a toto přebytečné teplo ve finále zaplatíte. A když už je toho tepla moc, tak se otevřou okna a peníze těmito okny doslova proletí.

PŘETÁPĚNÍ NEZABRÁNÍ ANI TERMOSTATICKÉ VENTILY NA RADIÁTORECH Termostatické ventily sice umí regulovat teplotu v místnosti, ale s přebytkem tepla si mnohdy nedokáží poradit. A co stoupačky, kterými vesele proudí topná voda a které nejsou termostatickými ventily regulovány? Nepřispívají takto k vytápění místnosti zejména ve středových bytech?
Navíc nejsou opatřeny poměrovými měřiči, takže konečné rozúčtování nákladů na teplo je značně nesolidární a poškozuje obyvatele domu.

JAK SE CHOVÁ DŮM S PŘEBYTKEM TEPLA NA VSTUPU
Nyní již víte
že po zateplení domu je vaše topná soustava značně předimenzovaná
že k vytápění vašeho domu stačí teplo ze stoupaček, které nelze regulovat
že po zateplení si s přebytkem tepla nedokáží poradit ani termostatické ventily
že příčinou nepříjemného hluku v topení je přetápění na vstupu do vašeho domu
že pouhé zateplení řeší jen část problémů s vašimi vysokými náklady na teplo
Dvě krátká, ale velmi názorná videaChcete i vy platit za teplo méně něž doposud a potřebujete nejdříve cenovou nabídku, která Vás nebude k ničemu zavazovat?


Pak nás stačí nás kontaktovat prostřednictvím mailu nebo telefonu, popřípadě stačí vyplnit jednoduchý on line dotazník nebo vyplnit dotazník ve formátu PDF a ten nám pak odeslat.Online dotazník Dotazník ve formátu PDF


Na základě Vašeho kontaktu nebo po odeslání vyplněného dotazníku Vám obratem zašleme kompletní cenovou nabídku i s výpočtem investiční návratnosti.
Naše cenová nabídka vás k ničemu nezavazuje

Kontakt:
WILKOP – trade, spol. s r.o.
Československé armády 877/20
710 00 Ostrava
obchod@wilkop.eu
tel.: +420 571 627 324 , +420 734 731 131

Chcete znát potenciál úspor tepla ve Vašem domě?
My Vám to zjistíme - stačí nás kontaktovat.K ničemu Vás to nezavazuje.

Odesláním toho formuláře udělujete souhlas společnosti Wilkop – trade ke zpracování Vašich údajů za účelem reakce na Váš dotaz. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.