Energeticky chytrá řešení pro Váš bytový dům
Systém EKOREG – BXC nominován na ekologického Oskara

Soutěž E.ON Energy Globe Award ČR, známá mezi odbornou i laickou veřejností jako ekologický Oskar, oceňuje projekty a inovativní nápady v oblasti životního prostředí a úspor energií.

Jedná se o mezinárodní soutěž, kterou v České republice již po několik let pořádá energetická společnost E.ON.

Cílem soutěže je ocenit nápady, které pomáhají šetřit životní prostředí a energie. Soutěž je vyhlašována v pěti kategoriích – Obec, Kutil, Firma, Mládež a Nápad.
Z přihlášených projektů nominuje odborná porota tři nejlepší z každé kategorie.

Do letošního ročníku soutěže E.ON Energy Globe Award ČR bylo přihlášeno více jak 370 projektů, což je nejvíc za celou dobu trvání této soutěže. Hodnotící komise byla letos složena z členů Akademie věd ČR.

Podrobnosti o soutěži E.ON Energy Globe Award ČR

Slavnostní vyhlášení nominovaných projektů sedmého ročníku soutěže E.ON Energy Globe Award ČR se uskutečnilo 23.6.2015 za účasti ministra pro životní prostředí, pana Richarda Brabce, předsedy představenstva E.ON Czech Holding AG, pana Michaela Fehna a zástupců Akademie věd ČR, a to na tiskové konferenci v konferenčním centru U Hájků v Praze.

Nejvýznamnější ocenění v oblasti ochrany životního prostředí a úspory energií získal letos v kategorii firma systém EKOREG – BXC.

Cenu na tiskové konferenci osobně převzal jednatel společnosti WILKOP – trade, Ing. Pavel Kocián.